خدمات

شرکت شیمی دانان ویرا در سال ۱۳۹۹ و با توجه به نیاز بازار به تامین زیرساخت های کیفی در آزمایشگاه ها، اقدام به راه اندازی بخش آموزش و مشاوره خود نمود و در سال ۱۴۰۰ با راه اندازی مقایسات بین آزمایشگاهی ویرا منطبق بر استاندارد ISO/IEC ۱۷۰۴۳، به نیاز آزمایشگاه برای استفاده از یک برگزار کننده آزمون مهارت معتبر و قابل اطمینان، پاسخ داد. همزمان با راه اندازی مقایسات بین آزمایشگاهی ویرا (آزمون مهارت)، این شرکت، تقاضای خود را به مرکز تائید صلاحیت ایران تسلیم نموده است و درحال حاضر منتظر تعیین زمان ارزیابی از سوی آن مرکز می باشد.

گروه بندی خدمات

برگزاری آزمون مهارت /مقایسات بین آزمایشگاهی

مقایسه ­های بین آزمایشگاهی و آزمون­ های مهارت با اهداف متعددی به کار می‌­روند و استفاده از آن‌ها یکی از مهم‌­ترین ابزارها جهت حصول اطمینان از مقایسه پذیری اندازه­ گیری‌­ها و ارزیابی کیفی عملکرد آزمایشگاه­‌ها است.

مشاوره

خدمات مشاوره شرکت شیمی دانان ویرا بصورت تخصصی به آزمایشگاه های صنعتی ارائه می گردد. این خدمات در دو بخش شامل  پیاده سازی استاندارد ISO/IEC 17025 و راه اندازی آزمایشگاه همراه با توسعه و صحه گذاری روشهای آزمون، قابل ارائه می باشد. 

آموزش

شرکت شیمی دانان ویرا با دارا بودن مجوز آموزشی از سازمان غذا و دارو، آماده برگزاری دوره های آموزشی با محوریت موضوعات زیر می باشد:

  • استانداردسازی
  • ارزیابی انطباق
  • اعتباردهی
  • آموزش های تخصصی
  • آزمایشگاه

فرم مشاوره

پس از تکمیل فرم همکاران ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.